Garantovaný výnos 5%

Garantovaný výnos 5%

+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Kupte si apartmán a získáte garantovaný výnos 5% p.a.

Akce platí na všechny neprodané apartmány

Akce se vztahuje na veškeré apartmány a to se vzorovým vybavením: klikni na VYBAVENÍ

Garance výnosu se vztahuje na celkovou cenu apartmánu bez vybavení a to v hrubém, tedy bez úhrady daní a to po dobu 5 let.

Kromě výnosu z pronájmu Vám nemovitost vydělává i zvýšením hodnoty nemovitosti v čase.

Zavolejte nám pro bližší podmínky: +420 731 183 091

 

Dle aktuálních dat z katastru nemovitostí se již nemovitosti odrazily od svého dna v roce 2022 a jsou znovu na stejných cenách jako na špičce v roce 2021, pomalu se tedy připravují na svůj další růst. Od roku 2022 vzrostla průměrná cena zapsaná do KN v ČR o skoro 10%. Pokud jste se rozhodli ponechat své finance vydělávat na spořícím účtu a vynášejí Vám 6% p.a., pak by Vám investice do nemovitosti přinesla o 4% více a při investici do našich horských apartmánů Vám přinese ještě dalších 5% p.a. ve výnosu z nájmu. Investice do nemovitostí je v celém světě považována za nejjistější uložení financí a při investici do horského apartmánu získáte nejen větší výnos než při klasickém pronájmu bytu ve městě, ale navíc si tuto investici sami s rodinou užijete.

 

APARTMÁNY VRCHLABÍ PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Užijte si prázdniny na horách a po zbytek roku nechte svou nemovitost vydělávat z pronájmu. Recepce se postará o nové hosty a zajistí, aby měli během svého pobytu maximální hotelový komfort.

Užijte si dostatek prostoru a soukromí

64