Blog post

Blog post

+420 775 117 111 zelinkova@acreal.cz

Výhrou je umístění v srdci Krkonoš

Zásadním kritériem výhodnosti investice do horských nemovitostí je lokalita. Zatímco u klasických městských nemovitostí se lepší či horší umístění projeví pouze na výši nájemného, které budete moci vyžadovat, přičemž využitelnost zůstane stejná, u horských apartmánů to neplatí. Zde totiž nájemce nechce primárně uspokojovat potřebu bydlení, ale rekreace v panenské přírodě, zimních i letních sportů a turistiky, případně kulturního vyžití. Cílíte-li hlavně na milovníky zimních sportů, měla by být bezprostřední blízkost některého z lyžařských středisek samozřejmostí. Bonusem je pak přítomnost veškerých služeb, které dovolenou činí komfortní. Vrchlabí splňuje všechny tyto požadavky do puntíku, a navíc je odtamtud blízko i do dalších středisek jako Špindlerův Mlýn, Harrachov nebo Pec pod Sněžkou.

Zaujala vás možnost investice do horských apartmánů?
Vice informací naleznete na: https://www.vrchlabi-apartmany.cz/

other_post

 • Boom moderního chalupaření

  Boom moderního chalupaření

  Utíkat na víkend či na prázdniny do druhého domova v přírodě mají Češi v krvi. Ovšem starat se o takovou chatu nebo chalupu, pracovat na ní po náročném týdnu, to už při dnešním hektickém způsobu života nechceme ani nezvládáme.

  Show whole post
 • Obliba horských apartmánů stoupá. Představují ideální spojení zimní dovolené a investiční příležitosti

  Obliba horských apartmánů stoupá. Představují ideální spojení zimní dovolené a investiční příležitosti

  Investice do nemovitostí je coby pasivní dlouhodobé a nepříliš rizikové uložení finančních prostředků velmi populární volbou, obvykle se však jedná o koupi a následný pronájem velkoměstských bytů nebo kancelářských prostor.

  Show whole post
 • Vyplatí se zvláště investice do větších apartmánů

  Vyplatí se zvláště investice do větších apartmánů

  I přes svůj sezónní charakter má tato oblast podnikání rychlou návratnost a poskytuje stabilní příjmy. Dokonce vám bude zaručeně vydělávat víc než byt v Praze, zvláště pokud se zaměříte na třípokojové apartmány.

  Show whole post
 • Když se spojí pocit domova a hotelové služby

  Když se spojí pocit domova a hotelové služby

  Proč je investice do horských apartmánů takové terno? Návštěvníci si zde mohou užívat dovolené bez starostí a námahy spojených s udržováním další nemovitosti, a přesto se budou cítit jako doma.

  Show whole post

Choose an apartment according to your wishes

 

 

 

Show room offer