+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

POZNEJTE SKI & MT. BIKE APARTMENTS

JEDINÝ ALPSKÝ RESORT VE VRCHLABÍ!

Uvažujete o apartmánu na horách? Zeptejte se, zda máte v ceně vlastní wellness a recepci!

Nechte se okouzlit krásou Krkonoš

Na sjezdovku do Ski areálu Bubákov - Herlíkovíce se dostanete bezplatným ski busem, který staví přímo před domem. V letních měsících využijte bohaté sítě cyklostezek a turistických tras v okolí.

PROČ SKI & MT. BIKE APARTMENTS

Apartmány si nachází na skvělém místě - v zimě si zalyžujete v nejlepších českých ski areálech, jakou jsou Herlíkovice či Špindl a v létě si můžete užívat procházek a cyklovýletů v krásném horském prostředí Krkonoš. A až se vrátíte unavení z procházky, můžete si odpočinout v soukromém wellness nebo na terase.

Slovo architekta

"Projekt polyfunkčního domu ve Vrchlabí byl velkou výzvou - spolu s developerem jsme dbali na optimálním řešení každého jednotlivého apartmánu i na kvalitní a trvanlivé materiály, nechybí ani moderní technologie, jako je dálkové ovládání topení a TUV a centrální rekuperace. Chceme budoucím majitelům i návštěvníkům poskytnout zázemí v podobě reprezentativní recepce a wellness pro relaxaci."

Ing. Josef Pirochta, Atelier 99

Slovo architekta
modra stuha
zlata stuha
hneda stuha

APARTMÁNY VRCHLABÍ PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Užijte si prázdniny na horách a po zbytek roku nechte svou nemovitost vydělávat z pronájmu. Recepce se postará o nové hosty a zajistí, aby měli během svého pobytu maximální hotelový komfort.

Užijte si dostatek prostoru a soukromí

Partneři