Projekt

Projekt

Slovo architekta arrow
+420 731 516 417 acreal@acreal.cz
idea

Jaká byla naše idea

  • České hory zažívají v posledních letech doslova renesanční věk. Vize moderního chalupaření v 21. století se nám tak stala inspirací, na jejímž konci stál projekt polyfunkčního domu Ski & Mt. bike Apartments.
  • Od počátku bylo naším cílem vytvořit projekt, v němž se snoubí moderní bydlení s komfortem hotelového zázemí. Výsledkem je soubor nadstandardně zařízených apartmánů, jejichž majitelé mohou využít recepce, vlastního wellness, vnitřního golfového trenažéru nebo dětského hřiště, aniž by se vzdali pohodlí vlastního domova.
  • A šli jsme ještě dál. Přestože náš projekt nabízí možnost celoročního pohodlného bydlení v horách, je současně skvělou investiční příležitostí. Apartmán můžete kdykoli využít pro vlastní dovolenou a ve zbývajícím čase ho výhodně pronajmout!

Slovo architekta

"Projekt polyfunkčního domu ve Vrchlabí byl velkou výzvou - spolu s developerem jsme dbali na optimálním řešení každého jednotlivého apartmánu i na kvalitní a trvanlivé materiály, nechybí ani moderní technologie, jako je dálkové ovládání topení a TUV a centrální rekuperace. Chceme budoucím majitelům i návštěvníkům poskytnout zázemí v podobě reprezentativní recepce a wellness pro relaxaci."

Ing. Josef Pirochta, Atelier 99

Slovo architekta
modra stuha
zlata stuha
hneda stuha

Napsali o nás

Dům & Byt

CHALUPAŘENÍ 21. STOLETÍ: BEZ STAROSTÍ A DOMA V ČESKU

Přečíst

Dům & Byt

CHALUPAŘENÍ 21. STOLETÍ: BEZ STAROSTÍ A DOMA V ČESKU

Přečíst

Dům & Byt

CHALUPAŘENÍ 21. STOLETÍ: BEZ STAROSTÍ A DOMA V ČESKU

Přečíst
write

APARTMÁNY VRCHLABÍ PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Užijte si prázdniny na horách a po zbytek roku nechte svou nemovitost vydělávat z pronájmu. Recepce se postará o nové hosty a zajistí, aby měli během svého pobytu maximální hotelový komfort.

Užijte si dostatek prostoru a soukromí