Projekt

Projekt

Slovo architekta arrow
+420 775 117 111 zelinkova@acreal.cz
idea

Idea

  • České hory zažívají v posledních letech doslova renesanční věk. Vize moderního chalupaření v 21. století se nám tak stala inspirací, na jejímž konci stál projekt polyfunkčního domu Ski & Mt. bike apartments.
  • Od počátku bylo naším cílem vytvořit projekt, v němž se bude snoubit moderní bydlení s komfortem hotelového zázemí. Výsledkem je soubor nadstandardně zařízených apartmánů, jejichž majitelé budou moci využít recepce, vlastního wellness či dětského koutku, aniž by se vzdali pohodlí vlastního domova.
  • A šli jsme ještě dál. Přestože náš projekt nabídne možnost celoročního pohodlného bydlení v horách, bude současně skvělou investiční příležitostí. Apartmán můžete kdykoli využít pro vlastní dovolenou a ve zbývajícím čase ho výhodně pronajmout!

Slovo architekta

"Projekt polyfunkčního domu ve Vrchlabí byl velkou výzvou - spolu s developerem jsme dbali na optimálním řešení každého jednotlivého apartmánu i na kvalitní a trvanlivé materiály, nechybí ani moderní technologie, jako je dálkové ovládání topení a TUV a centrální rekuperace. Chceme budoucím majitelům i návštěvníkům poskytnout zázemí v podobě reprezentativní recepce a wellness pro relaxaci."

Ing. Josef Pirochta, Atelier 99

Slovo architekta

Napsali o nás

Dům & Byt

CHALUPAŘENÍ 21. STOLETÍ: BEZ STAROSTÍ A DOMA V ČESKU

Přečíst

Dům & Byt

CHALUPAŘENÍ 21. STOLETÍ: BEZ STAROSTÍ A DOMA V ČESKU

Přečíst

Dům & Byt

CHALUPAŘENÍ 21. STOLETÍ: BEZ STAROSTÍ A DOMA V ČESKU

Přečíst
write

Podívejte se na průběh stavby

APARTMÁNY VRCHLABÍ PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Užijte si prázdniny na horách a po zbytek roku nechte svou nemovitost vydělávat z pronájmu. Postaráme se o nové hosty a zajistíme, aby měli během svého pobytu maximální hotelový komfort.

Zobrazit nabídku bytů

Nejmenší apartmány se hodí pro jednotlivce či páry.

Vydělají vám až 11 % ročně.

Užijte si dostatek prostoru a soukromí

a užívejte si až 9,6 % zhodnocení za rok

Vezměte na hory celou rodinu

a po zbytek roku vydělávejte až 10,9 %