CZE

English

Ruština

O projektu

Idea

České hory zažívají v posledních letech doslova renesanční věk. Vize moderního chalupaření v 21. století se nám tak stala inspirací, na jejímž konci stál projekt polyfunkčního domu Ski & Mt. bike apartments.

Od počátku bylo naším cílem vytvořit projekt, v němž se snoubí moderní bydlení s komfortem hotelového zázemí. Výsledkem je soubor nadstandardně zařízených apartmánů, jejichž majitelé budou moci využít recepce, vlastního wellness či dětského koutku, aniž by se vzdali pohodlí vlastního domova.

A šli jsme ještě dál. Přestože náš projekt nabídne možnost celoročního pohodlného bydlení v horách, bude současně skvělou investiční příležitostí. Apartmán můžete kdykoli využít pro vlastní dovolenou a ve zbývajícím čase ho výhodně pronajmout!

 

Slovo architekta

Ing. Josef Pirochta, Atelier 99                                                                                                                                                                                                      

 

"Při práci na projektu polyfunkčního domu ve Vrchlabí bylo velkou výzvou dát dohromady různorodé funkce a nabídnout budoucím vlastníkům vysoký komfort používání. Spolu s developerem jsme dbali na umístění dostatečného množství úložných prostor, na optimálním řešení každého jednotlivého apartmánu i na kvalitní a trvanlivé materiály. Pomyslnou třešinkou na dortu je dálkové ovládání topení a TUV a centrální rekuperace. Snažili jsme se o maximální využití objektu a chceme budoucím majitelům i návštěvníkům poskytnout zázemí v podobě reprezentativní recepce a wellness pro relaxaci i příjemný odpočinek po práci. Věřím, že dům samotný stejně jako úžasné okolí Krkonoš nabídne vlastníkům dostatek aktivit pro celoroční aktivní rekreaci."

 

 

 

Média a články

 Apartmány ve Vrchlabí
zobrazit zprávu
 Celoroční aktivní bydlení v horách! (Real City - Praha a střední Čechy č. 335)
zobrazit zprávu
 Chalupaření 21. století: bez starostí a doma v Česku (www.dumabyt.cz)
zobrazit zprávu

Podívejte se na průběh stavby

Výhled z budoucího apartmánu v 3.NP