CZE

English

Ruština

O nás

All Inclusive Development, a.s. je developerskou společností budující nové či rekonstruované bydlení v Brně a okolí a v exponovaných lokalitách ČR.

Klientům nabízíme bydlení v bytových domech či rodinných domech, případně pozemky k individuálnímu bydlení. Každý projekt realizujeme s maximálním důrazem na detail a klademe nejvyšší nároky na naše dodavatele v oblasti kvality a přesnosti zpracování. Při prodeji jednáme výhradně individuálně s přihlédnutím ke konkrétním představám našich zákazníků. Společnost se nespecializuje na projekty masové výstavby.

Důležitým aspektem našeho úspěchu je úzká spolupráce s realitní kanceláří AC Real, jež pro nás zajišťuje prodej projektů a zejména důležité informace z trhu. Díky této spolupráci vám můžeme zajistit opravdu zkušeného makléře, který zná projekt od počátku a již na první schůzce je schopen vyhodnotit, zda vaše požadavky na bydlení dokáže daný projekt uspokojit. Je také detailně seznámen s technologiemi v domě, s vývojem stavby a dalšími věcmi. Nestane se vám tedy, že by realitní kancelář nevěděla, co vlastně nabízí.

Cílem společnosti je vytváření domova – proto se specializujeme na malé a individuální projekty nesnažíme se v žádném případě konkurovat masové výstavbě, kde se cena snižuje na úkor kvality. 

 

Naše projekty

 • Bytový dům Barvy

  Třípodlažní bytový dům Barvy je unikátní projekt, který vznikl v oblíbené městské části Lesná. Nadčasovou funkcionalistickou stavbu v moderním duchu jsme vybavili jedenácti krásnými byty o dispozicích 2+kk až 5+kk.

  Více o projektu

 • Rodinné domy ALEA

  V Říčanech u Brna stavíme 16 domů o dispozicích 4+kk a 5+kk, ideálních pro pohodové rodinné bydlení. Domy charakterizuje čistý design v kombinaci se dřevem, které vytváří to pravé teplo domova.

  Více o projektu

 • Viladům Slunné údolí

  V klidné části Líšně na ulici Ondráčkova, co by kamenem dohodil od malebných zákoutí Mariánského údolí. Architektonicky jedinečná stavba se soukromými střešními terasami nabídne atraktivní rodinné bydlení v devíti bytových jednotkách o dispozicích 1+kk až 4+kk.

  Více o projektu

 • Bytový dům Šimice

  V projektu bytového domu Šimice jsme se rozhodli využít potenciálu původní nemovitosti, situované v oblíbených brněnských Židenicích, a zrekonstruovat 13 malometrážních bytů. Jednotky o dispozicích 1+kk a 2+kk.

  Více o projektu

   
 • RPR-diplom 2018

  V soutěži Realitní projekt roku 2018 uspěl náš projekt Bytový dům Barvy a získal Cenu architektů.

  Více o projektu