O nás

O nás

+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

ALL inclusive development

All Inclusive Development, a.s. je developerskou společností budující nové či rekonstruované bydlení v Brně a okolí a v exponovaných lokalitách ČR.

Klientům nabízíme bydlení v bytových domech, či rodinných domech, případně pozemky k individuálnímu bydlení. Každý projekt realizujeme s maximálním důrazem na detail a klademe nejvyšší nároky na naše dodavatele v oblasti kvality a přesnosti zpracování. Při prodeji jednáme výhradně individuálně s přihlédnutím ke konkrétním představám našich zákazníků. Společnost se nespecializuje na projekty masové výstavby.

Důležitým aspektem našeho úspěchu je úzká spolupráce s realitní kanceláří AC Real, jež pro nás zajišťuje prodej projektů a zejména důležité informace z trhu. Díky této spolupráci Vám můžeme zajistit opravdu zkušeného makléře, který zná projekt od počátku a již na první schůzce je schopen vyhodnotit, zda Vaše požadavky na bydlení dokáže daný projekt uspokojit. Je také detailně seznámen s technologiemi v domě, s vývojem stavby a další. Nestane se Vám tedy, že by realitní kancelář nevěděla, co vlastně nabízí.

Naše projekty

Rodinné domy ALEA Rodinné domy ALEA
Viladům Slunné údolí Viladům Slunné údolí
Apartmány Hybešova Apartmány Hybešova
Bytový dům Barvy Bytový dům Barvy
Viladům Žebětín Viladům Žebětín
Apartmány Kotlářská Apartmány Kotlářská
RD Černovice RD Černovice
BD Rejčka BD Rejčka
BD Antonína Slavíka BD Antonína Slavíka
BD Šimice BD Šimice
BD Chrlice BD Chrlice