Realizace apartmánu

Realizace apartmánu

+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

ZAŘÍDÍME VÁM INTERIÉR PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Toužíte po moderním a elegantně zařízeném apartmánu? Realizace interiéru je naší specialitou – a na výsledku to jde znát. Vybavili jsme již 15 apartmánů a dle referencí jsou noví majitelé více než spokojeni s designem i praktičností. Dbáme na to, aby byl apartmán nejen lahodící pro oko, ale především pohodlný a funkční. Rádi pro vás navrhneme i netradiční řešení – podle vašich možností a rozpočtu. 

OD PRVOTNÍHO NÁVRHU AŽ K FINÁLNÍ PODOBĚ

Abychom vám usnadnili rozhodování, vytvoříme pro vás realistickou 3D vizualizaci – s maximálním důrazem na každý detail. Poradíme vám, které trendy jsou právě aktuální i jak co nejlépe sladit jednotlivé barvy. Žádný kout vašeho apartmánu nezůstane nevyužitý. Jakmile si návrh odsouhlasíme, pustíme se do výroby veškerých doplňků. Výsledkem bude promyšlený a útulný prostor, o jakém se vám ani nesnilo.

I NA DETAILU ZÁLEŽÍ

A protože víme, že doplňky jsou neméně důležitou součástí k fungování vašeho nového apartmánu, nabízíme samozřejmě i osvětlení, závěsy, doplňky interiéru včetně lůžkovin, ručníků a kuchyňské vybavení - vše v hotelovém standardu. Celý dům je v jednotném designu. Podívejte se na galerii z našich realizací.

POKUD CHCETE APARTMÁN KRÁTKODOBĚ PRONAJÍMAT, ZAŘÍDÍME A VYBAVÍME HOTELOVÝ STANDARD NA MÍRU KONKRÉTNĚ VAŠEMU APARTMÁNU V DESIGNU CELÉHO HOTELU.

 

Podívejte se na 3D scan hotových apartmánů:

1+KK - https://mpembed.com/show/?m=sndfBf8YRSM&mpu=336

2+KK - https://mpembed.com/show/?m=8s2mWPr5Lt3&mpu=336

3+1 - https://mpembed.com/show/?m=ckVDTXsD6F1&mpu=336

 

CHCI NAVRHNOUT INTERIÉR

 

 

PROHLÉDNETE SI, JAK MŮŽE VÁŠ APARTMÁN VYPADAT

APARTMÁNY VRCHLABÍ PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Užijte si prázdniny na horách a po zbytek roku nechte svou nemovitost vydělávat z pronájmu. Recepce se postará o nové hosty a zajistí, aby měli během svého pobytu maximální hotelový komfort.

Užijte si dostatek prostoru a soukromí

51