Články

Články

+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Navštivte historické domky ve Vrchlabí

Vrchlabí, malebné město v srdci Krkonoš, je známé nejen svými krásnými přírodními scenériemi, ale také svou bohatou historií. Jedním z nejvýraznějších historických skvostů, kterými město disponuje, jsou čtyři štítové domy na náměstí Míru. Tyto vzácné památky patří mezi nejstarší lidové stavby v Krkonoších a nabízejí návštěvníkům fascinující pohled do minulosti.

Zobrazit celý článek

Vydejte se lanovkou na Černohorské rašeliniště

Pokud se chystáte na dovolenou ve Vrchlabí a hledáte tipy na aktivity v okolí, určitě na vás nejednou vyskočil výlet na Černohorské rašeliniště. Není se čemu divit – jedná se o velmi oblíbenou destinaci, která si zároveň zachovává svůj divoce unikátní vzhled. Dnes se podíváme na to, co všechno potřebujete vědět, než se na tento výlet vydáte.

Zobrazit celý článek

Jaro v Krkonoších: ideální čas na procházky, místní historii i ochutnávku lokálních piv

Jaro je ideální dobou pro objevování krás Krkonoš. Ať už máte rádi historii, přírodu, pivo, nebo hledáte zábavu pro celou rodinu, v těchto horských oblastech naleznete něco pro sebe. Připravili jsme pro vás přehled nejzajímavějších aktivit, které si můžete vyzkoušet v Krkonoších na jaře.

Zobrazit celý článek

Zimní radovánky ve Vrchlabí

Jarní prázdniny jsou v plném proudu a velké množství rodin v tomto období vyráží na vícedenní pobyty do horských oblastí. Pokud se rozhodnete navštívit malebné město Vrchlabí za zážitky v našem nejvyšším pohoří, připravili jsme pro vás přehled všech zimních radovánek, které tato brána Krkonoš nabízí.

Zobrazit celý článek

Vánoční trhy a jarmarky v Krkonoších 2022

Listopad je tu a s ním i postupné přípravy na adventní čas, který tu bude co nevidět. Chystáte se letos strávit předvánoční období v Krkonoších a přemýšlíte, kde načerpat tu pravou atmosféru Vánoc na horách? Přinášíme vám výběr akcí, vánočních trhů a jarmarků, které by vám neměly v tomto čase klidu uniknout. Právě v Krkonoších na vás totiž s největší pravděpodobností čeká skutečná ladovská zima.

Zobrazit celý článek

Ve Vrchlabí vzniká nový aquapark

Při své návštěvě Vrchlabí už brzy nebudete muset přemýšlet, kam se svými ratolestmi za zábavou. Ve městě totiž začíná vznikat krytý aquapark, wellness centrum a plavecký bazén. Podíváme se na to, jak bude aquapark vypadat a co všechno lidem ve Vrchlabí nabídne.

Zobrazit celý článek

APARTMÁNY VRCHLABÍ PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Užijte si prázdniny na horách a po zbytek roku nechte svou nemovitost vydělávat z pronájmu. Recepce se postará o nové hosty a zajistí, aby měli během svého pobytu maximální hotelový komfort.

Užijte si dostatek prostoru a soukromí

Kolik můžete s konkrétním apartmánem vydělat?

Vrchlabí apartmány

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

Omlouváme se! Na serveru došlo k vnitřní chybě a Váš požadavek nemohl být dokončen. Prosím opakujte akci znovu později.

error 500