Investiční kalkulačka

Investiční kalkulačka

+420 731 516 417 acreal@acreal.cz
61
+420 731 516 417 acreal@acreal.cz

Za jakým účelem apartmán kupujete?

 • Apartmány Vrchlabí jsou skvělou příležitostí k investici. Apartmán můžete po celý rok pronajímat a vydělat na pronájmu až 11 %.

  Apartmán vydělává po celý rok

  Investujte do apartmánů v Krkonoších, které vám nabízí možnost stabilního výdělku v zimním i letním období. V zimě nalákáte vášnivé lyžaře a v létě zase milovníky pěších túr a jízdy na kole.

  O veškerý servis se postará recepce

  V komplexu se nachází recepce, prostorné lobby a samozřejmě parkovací místa. Recepce zajišťuje úklid apartmánů, snídaně, správu objektu i ubytování vašich hostů pomocí hotelového rezervačního systému.

  Odpočinek v privátním wellness

  Můžete kdykoliv využít také wellness s vířivkou a saunou, které představují skvělý relax po náročném dni stráveném na krkonošských svazích.

  Krásné prostředí Krkonoš

  Z Vrchlabí je to kousek do Špindlu, Herlíkovic či do Pece. Brána do Krkonoš, jak se městu přezdívá, je ale oblíbená i v létě – díky spoustě cyklistických a turistických tras.

  Dálkové vytápění a pokročilé technologie

  Moderní apartmány se pyšní exkluzivní kuchyňskou linkou a sanitou, podlahovým vytápěním a možností ovládat topení na dálku. Dokoupit si můžete také parkování a garážové stání.

 • Apartmány Vrchlabí vám nabízí možnost stabilního výdělku a relaxace v příjemném horském prostředí.

  Moderní chalupaření bez starostí

  Mějte vlastní apartmán – se službami jako v hotelu. Zajistíme pravidelný úklid i snídaně. K dispozici je také hotelové lobby, které můžete použít k nejrůznějším schůzkám.

  Vydělávejte na pronájmu

  V době, kdy v apartmánu nejste, ho můžete výhodně pronajímat – bez námahy a bez starostí. O vše se postará recepce, vy pouze vyděláváte.

  Wellness součástí objektu

  Až se vrátíte unavení z túry, či celodenní lyžovačky, můžete si dopřát relax v soukromém wellness. Vířivka či sauna vás nabije novou energií.

  Aktivní odpočinek v zimě i v létě

  Apartmány se nachází v blízkosti významných lyžařských středisek, jako jsou Herlíkovice či Špindlerův mlýn. Krkonoše si zamilujete i v létě – okolí Vrchlabí je protkané cyklostezkami a turistickými trasami pro letní dovolenou.

  Podlahové topení a moderní technologie

  Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, sanitou a podlahovým vytápěním, které lze ovládat i na dálku. Nabízí se také možnost dokoupení garážového stání nebo parkovacího místa.

FIREMNÍ INVESTICE

Zajímavá investice i benefity pro firmy

Apartmány Vrchlabí představují zajímavou alternativu ke klasickým rekreačním chatám na teambuildingy. Poslouží jako výhodná investice. Můžete zde pořádat firemní akce či několika denní školení, nebo je využívat jako příjemné místo k setkávání s významnými klienty a partnery.

 • Mimo období firemních akcí můžete apartmány po většinu roku komerčně pronajímat a získat tak stálý přivýdělek navíc.
 • Apartmány jsou ideálním místem k týmovým setkáním a posílení firemních vztahů. Mohou sloužit také jako příjemný benefit pro vaše zaměstnance – skvělá příležitost k rodinné rekreaci.
 • Vašim hostům nabízíme veškeré hotelové služby a staráme se také o úklid a přípravu snídaní. Hosté mohou využívat vlastní wellness, pohodlí moderně vybavených apartmánů i hotelového lobby.

 

Zajímá vás, jakou má investice návratnost?

Zajímavá investice i benefity pro firmy

Apartmány Vrchlabí představují zajímavou alternativu ke klasickým rekreačním chatám na teambuildingy. Poslouží jako výhodná investice. Můžete zde pořádat firemní akce či několika denní školení, nebo je využívat jako příjemné místo k setkávání s významnými klienty a partnery.

Cena apartmánu

3 260 000 Kč 4 720 000 Kč 6 230 000 Kč

Obsazenost komplexu


Vlastní prostředky

%

Výše hypotéky

hodnota


Úrok

4,99%


Doba splácení hypotéky

Výnos z pronájmu apartmánu

po odečtení všech provozních nakladů a nákladů na služby

Kč*

/ ročně

splátka hypotéky

12 124

/ měsíčně

* Zjistěte, jaká bude výše vašeho výdělku. Finální výnos se odvíjí od toho, jak často budete apartmán využívat:

1. Komfortu apartmánu a hotelových služeb si budete užívat 6 týdnů za rok. Při častějších návštěvách se úměrně sníží váš výnos za pronájem.

2. Cena za apartmán je počítána dle dispozice bytu.

3. Průměrná roční obsazenost komplexu se pohybuje v rozmezí 40–60 %. První roky provozu počítáme s obsazeností kolem 40 %, která by se postupně měla zvyšovat až na hodnotu kolem 60 % a více.
APARTMÁNY VRCHLABÍ PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Užijte si prázdniny na horách a po zbytek roku nechte svou nemovitost vydělávat z pronájmu. Recepce se postará o nové hosty a zajistí, aby měli během svého pobytu maximální hotelový komfort.

Užijte si dostatek prostoru a soukromí