CZE

English

Ruština

Samostatný projekt

Ski & Mt. bike apartments se nachází na velmi strategickém místě nedaleko Špindlerova Mlýna, na rozhraní průmyslové a obytné části obce Vrchlabí zvané Hořejší Vrchlabí. Tento projekt vzniká přestavbou víceúčelového provozního objektu na polyfunkční dům sestávajícího se z 33 horských apartmánů (o dispozicích 1+kk až 3+1) a dvou studií určených k prodeji, recepce, menšího stravovacího zařízení pro uživatele bytů a komerční části určené k pronájmu.

V areálu polyfunkčního domu bude zajištěn dostatečný počet zastřešených venkovních parkovacích míst, kóje na lyže a vlastní wellness (2 vířivky, sauny, venkovní bazének aj.) pro majitele horských bytů či jejich nájemníků umístěného na střeše objektu.

Pro uživatele Ski & Mt. bike apartments jsou sjednané slevy na skipasy a bezplatný odvoz ski busem až ke sjezdovkám ve Ski areálu Bubákov – Herlíkovice přímo od polyfunkčního domu. Za velké plus projektu lze považovat individuální dálkové ovládání regulace topení, kódování vstupních dveří do apartmánu na dálku, podlahové vytápění = efektivní využití obytného prostoru a mnoho dalšího.