Články

Články

+420 778 727 878 acreal@acreal.cz

Dovolená ve Vrchlabí – kam určitě vyrazit?

V posledních měsících je o dovolenou na domácím území velký zájem. Nejste si jisti, kam se s rodinou vydat? Vyzkoušejte české hory – bylo by chybou myslet si, že jsou zajímavé pouze v zimě, co nabídnout mají totiž i v létě. K těm zdaleka nejoblíbenějším patří Krkonoše. Poradíme vám, co zde podniknout a které lokality určitě stojí za návštěvu.

Chystáte se navštívit pověstné Krkonoše, jedno z našich nejznámějších pohoří? Kromě tajemného Krakonoše, o kterém jste už určitě slyšeli nejednu historku, vás zde čeká mnoho výletních míst, historických památek a především moře zábavy. Máme pro vás několik tipů na zajímavé výletní lokality a atrakce pro děti i jejich rodiče.

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi

Prožijte horské dobrodružství v pravém slova smyslu. Vrchlabí je skvělým místem ke sportování i relaxaci. Můžete se vypravit na rozhlednu a dopřát si dech beroucí dechberoucí pohled na Krkonoše i Orlické hory, projet se na kole, vydat se na náročnější túru či večerní procházku nebo se svými ratolestmi vyrazit na Měďánkovo hřiště na Medvědíně. Nechybí zde prolézačky ani lezecká stěna. V blízkosti najdete také Krakonošův palouček s mnoha houpačkami a skluzavkami.

Přímo ve Vrchlabí se navíc nachází sportovní areál Vejsplachy s přírodním koupalištěm, které vám v letních měsících poskytne příjemné osvěžení. Pátráte po něčem speciálním, co nadchne celou vaši rodinu? Neváhejte zkusit Lufťákovu stezku v rekreačním středisku Benecko. Vaše děti zde čeká mnoho zábavných úkolů a hádanek.

Turistické trasy i historické muzeum

Městečko Vrchlabí obklopují bohaté lesy a desítky turistických tras. Odpočinete si uprostřed přírody a celý den můžete strávit na příjemném horském vzduchu, daleko od každodenního shonu. A pokud zatoužíte po troše kultury a výletu do dávné historie, můžete navštívit zdejší muzeum a prohlédnout si hned čtyři zachovalé lidové stavby, které patří k těm nejstarším v Krkonoších.

Na hory v každém ročním období? Pořiďte si vlastní apartmán

Propadli jste kráse Krkonoš a rádi byste se do Vrchlabí vraceli pravidelně? Upřednostňujete vlastní rekreační nemovitost před sezónní dovolenou v pronajaté chatě? Prodej apartmánů na horách už není žádnou novinkou – namísto staré chaty si můžete pořídit přepychové víkendové útočiště, které vám navíc ještě zajistí pravidelný přivýdělek.

Apartmány na horách totiž můžete využít nejen k vlastnímu odpočinku, ale také je můžete výhodně pronajímat. A to po celou dobu, co na horách nebudete. Na rozdíl od chaty nebo chalupy, o které se musíte sami starat, vás apartmán v horském komplexu, který ze všeho nejspíš připomíná luxusní hotel, nebude stát téměř žádné úsilí. O úklid, ani pronájem se vůbec nebudete muset starat – a to už rozhodně stojí za úvahu.

další články

 • Opožděná dovolená na horách? Zažijte barevný podzim v Krkonoších

  Opožděná dovolená na horách? Zažijte barevný podzim v Krkonoších

  Léto je sice už za námi, období výletů a pěší turistiky však nekončí. Rozhodli jste se letos dovolenou odložit a dopřát si zasloužený odpočinek až během podzimních měsíců? Vydejte se na hory – do Krkonoš můžete zamířit za každého počasí.

   

   

  Zobrazit celý článek
 • Golfový turnaj na Mladých Bucích - Ski&Mtb APARTMENTS VRCHLABÍ KRAKONOŠOVA TOUR 2020

  Golfový turnaj na Mladých Bucích - Ski&Mtb APARTMENTS VRCHLABÍ KRAKONOŠOVA TOUR 2020

  Zveme vás na golfový turnaj pořádaný ve spolupráci s Golf Club Mladé Buky, GRUND RESORT Golf & Ski a Skiareálem Herlíkovice. Budeme rádi, když se k nám 15. 8 2020 přidáte a užijete si pravou podkrkonošskou pohodu.

  Zobrazit celý článek
 • Druhý domov v Krkonoších? Pořiďte si horský apartmán

  Druhý domov v Krkonoších? Pořiďte si horský apartmán

  Uvažujete o vlastní rekreační nemovitosti či nenáročném podnikání v turisticky oblíbené lokalitě? Potom zvažte pořízení moderního horského apartmánu v Krkonoších – návštěvníky bude lákat celoročně.

   

   

  Zobrazit celý článek
 • Sháníte nemovitost k rekreaci a zároveň k investici? Nepodceňte výběr lokality

  Sháníte nemovitost k rekreaci a zároveň k investici? Nepodceňte výběr lokality

  Toužíte po menším apartmánu v příjemném přírodním prostředí, kde budete moci trávit dovolené a ve zbytku času jej výhodně pronajímat? Není to nereálná představa – při samotném výběru však hraje velmi zásadní roli vhodná lokalita. Na co se zaměřit?

   

  Zobrazit celý článek
 • Ve Vrchlabí už brzy vznikne nový skatepark a krytý bazén

  Ve Vrchlabí už brzy vznikne nový skatepark a krytý bazén

  Sportovní areál Vejsplachy, umístěný na západním okraji města Vrchlabí, připravuje hned několik velkých projektů k nalákání nových návštěvníků. Je mezi nimi hotel, skatepark a a dokonce i bazén.

  Zobrazit celý článek
 • Výhrou je umístění v srdci Krkonoš

  Výhrou je umístění v srdci Krkonoš

  Zásadním kritériem výhodnosti investice do horských nemovitostí je lokalita. Zatímco u klasických městských nemovitostí se lepší či horší umístění projeví pouze na výši nájemného, které budete moci vyžadovat, přičemž využitelnost zůstane stejná, u horských apartmánů to neplatí.

  Zobrazit celý článek
 • Boom moderního chalupaření

  Boom moderního chalupaření

  Utíkat na víkend či na prázdniny do druhého domova v přírodě mají Češi v krvi. Ovšem starat se o takovou chatu nebo chalupu, pracovat na ní po náročném týdnu, to už při dnešním hektickém způsobu života nechceme ani nezvládáme.

  Zobrazit celý článek
 • Obliba horských apartmánů stoupá. Představují ideální spojení zimní dovolené a investiční příležitosti

  Obliba horských apartmánů stoupá. Představují ideální spojení zimní dovolené a investiční příležitosti

  Investice do nemovitostí je coby pasivní dlouhodobé a nepříliš rizikové uložení finančních prostředků velmi populární volbou, obvykle se však jedná o koupi a následný pronájem velkoměstských bytů nebo kancelářských prostor.

  Zobrazit celý článek
 • Vyplatí se zvláště investice do větších apartmánů

  Vyplatí se zvláště investice do větších apartmánů

  I přes svůj sezónní charakter má tato oblast podnikání rychlou návratnost a poskytuje stabilní příjmy. Dokonce vám bude zaručeně vydělávat víc než byt v Praze, zvláště pokud se zaměříte na třípokojové apartmány.

  Zobrazit celý článek
 • Když se spojí pocit domova a hotelové služby

  Když se spojí pocit domova a hotelové služby

  Proč je investice do horských apartmánů takové terno? Návštěvníci si zde mohou užívat dovolené bez starostí a námahy spojených s udržováním další nemovitosti, a přesto se budou cítit jako doma.

  Zobrazit celý článek

APARTMÁNY VRCHLABÍ PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Užijte si prázdniny na horách a po zbytek roku nechte svou nemovitost vydělávat z pronájmu. Postaráme se o nové hosty a zajistíme, aby měli během svého pobytu maximální hotelový komfort.

Nejmenší apartmány se hodí pro jednotlivce či páry.

Vydělají vám až 11 % ročně.

Užijte si dostatek prostoru a soukromí

a užívejte si až 9,6 % zhodnocení za rok

Vezměte na hory celou rodinu

a po zbytek roku vydělávejte až 10,9 %

Kolik můžete s konkrétním apartmánem vydělat?

Kalkulačka výnosu investice