Články

Články

+420 778 727 878 acreal@acreal.cz

Druhý domov v Krkonoších? Pořiďte si horský apartmán

Uvažujete o vlastní rekreační nemovitosti či nenáročném podnikání v turisticky oblíbené lokalitě? Potom zvažte pořízení moderního horského apartmánu v Krkonoších – návštěvníky bude lákat celoročně.

Tuzemská dovolená je nyní pro mnoho Čechů zajímavější než kdy dřív. Chaty a chalupy jdou rychle na odbyt a poptávka po nich narůstá. Nejsou však jedinou alternativou – stále populárnější jsou také horské apartmány. Vlastní apartmán v rezortu hotelového typu můžete využít buďto k investici, nebo si sami dopřát odpočinek v klidném prostředí. Nespornou výhodou je to, že s tím nebudete mít žádnou práci.

Pohodlné útočiště a zajímavá investiční příležitost

Horský komplex ve Vrchlabí poskytuje standardní hotelové služby a nabízí skvělou šanci k snadnému a dlouhodobému výdělku. Všechny apartmány (od 1+kk až po 3+kk) jsou moderně vybavené, komfortní a s nádechem luxusu. Nechybí zde ani výtah, lobby s recepcí, privátní wellness, garáže a parkovací místa pro vás i vaše hosty.

Samozřejmě záleží na tom, kolik týdnů v roce budete v apartmánu chtít strávit a kolik jich chcete věnovat pronájmu.

Hory mají co nabídnout v každém ročním období

Nemusíte se omezovat pouze na zimní měsíce, kdy nastává sezóna lyžařů. V okolí Krkonoš toho lze spoustu podniknout také na jaře a v létě. Můžete navštívit třeba zámek, muzeum ve Vrchlabí a Jánské lázně, vyrazit na celodenní výlet na horském kole a vychutnat si nádhernou přírodu a čerstvý vzduch, nebo vyzkoušet bobové dráhy ve Špindlerově mlýně, Harrachově a Mladých Bucích, které jsou využitelné celoročně a nadchnou nejen děti.

Do budoucna se má navíc rozšířit vrchlabský sportovní areál Vejsplachy – a to rovnou o krytý aquapark, skatepark a sportovní hotel. Nyní zde najdete fotbalový stadion a také okruh pro běžkaře, který je možné nechat uměle zasněžit (pokud v zimě není dostatek sněhu).

Čím větší apartmán, tím výhodnější investice

Neváhejte investovat do dovolené pro Čechy i pro sebe. Především o větší apartmány ve velikosti 3+kk je velký zájem – poptávají je zejména rodiny s dětmi a početnější skupiny turistů.

Počáteční investice do podobných apartmánů je sice vyšší, ale vyšší bude také váš výdělek. Sháněním hostů a potížemi okolo pronájmu se přitom vůbec nemusíte zatěžovat, ani si dělat starosti s tím, že vaše prázdninové obydlí zůstane nevyužité.

další články

 • Jak si vybavit horský apartmán?

  Jak si vybavit horský apartmán?

  Perfektně zařízený apartmán láká návštěvníky a navíc inspiruje – celý zážitek z dovolené povýší na zcela novou úroveň. Jak docílit moderně zařízeného a stylového interiéru s nadčasovým šarmem a nádechem luxusu? Zjistěte to v našem článku.

   

   

  Zobrazit celý článek
 • Opožděná dovolená na horách? Zažijte barevný podzim v Krkonoších

  Opožděná dovolená na horách? Zažijte barevný podzim v Krkonoších

  Léto je sice už za námi, období výletů a pěší turistiky však nekončí. Rozhodli jste se letos dovolenou odložit a dopřát si zasloužený odpočinek až během podzimních měsíců? Vydejte se na hory – do Krkonoš můžete zamířit za každého počasí.

   

   

  Zobrazit celý článek
 • Dovolená ve Vrchlabí – kam určitě vyrazit?

  Dovolená ve Vrchlabí – kam určitě vyrazit?

  V posledních měsících je o dovolenou na domácím území velký zájem. Nejste si jisti, kam se s rodinou vydat? Vyzkoušejte české hory – bylo by chybou myslet si, že jsou zajímavé pouze v zimě, co nabídnout mají totiž i v létě. K těm zdaleka nejoblíbenějším patří Krkonoše. Poradíme vám, co zde podniknout a které lokality určitě stojí za návštěvu.

   

   

  Zobrazit celý článek
 • Golfový turnaj na Mladých Bucích - Ski&Mtb APARTMENTS VRCHLABÍ KRAKONOŠOVA TOUR 2020

  Golfový turnaj na Mladých Bucích - Ski&Mtb APARTMENTS VRCHLABÍ KRAKONOŠOVA TOUR 2020

  Zveme vás na golfový turnaj pořádaný ve spolupráci s Golf Club Mladé Buky, GRUND RESORT Golf & Ski a Skiareálem Herlíkovice. Budeme rádi, když se k nám 15. 8 2020 přidáte a užijete si pravou podkrkonošskou pohodu.

  Zobrazit celý článek
 • Sháníte nemovitost k rekreaci a zároveň k investici? Nepodceňte výběr lokality

  Sháníte nemovitost k rekreaci a zároveň k investici? Nepodceňte výběr lokality

  Toužíte po menším apartmánu v příjemném přírodním prostředí, kde budete moci trávit dovolené a ve zbytku času jej výhodně pronajímat? Není to nereálná představa – při samotném výběru však hraje velmi zásadní roli vhodná lokalita. Na co se zaměřit?

   

  Zobrazit celý článek
 • Ve Vrchlabí už brzy vznikne nový skatepark a krytý bazén

  Ve Vrchlabí už brzy vznikne nový skatepark a krytý bazén

  Sportovní areál Vejsplachy, umístěný na západním okraji města Vrchlabí, připravuje hned několik velkých projektů k nalákání nových návštěvníků. Je mezi nimi hotel, skatepark a a dokonce i bazén.

  Zobrazit celý článek
 • Výhrou je umístění v srdci Krkonoš

  Výhrou je umístění v srdci Krkonoš

  Zásadním kritériem výhodnosti investice do horských nemovitostí je lokalita. Zatímco u klasických městských nemovitostí se lepší či horší umístění projeví pouze na výši nájemného, které budete moci vyžadovat, přičemž využitelnost zůstane stejná, u horských apartmánů to neplatí.

  Zobrazit celý článek
 • Boom moderního chalupaření

  Boom moderního chalupaření

  Utíkat na víkend či na prázdniny do druhého domova v přírodě mají Češi v krvi. Ovšem starat se o takovou chatu nebo chalupu, pracovat na ní po náročném týdnu, to už při dnešním hektickém způsobu života nechceme ani nezvládáme.

  Zobrazit celý článek
 • Obliba horských apartmánů stoupá. Představují ideální spojení zimní dovolené a investiční příležitosti

  Obliba horských apartmánů stoupá. Představují ideální spojení zimní dovolené a investiční příležitosti

  Investice do nemovitostí je coby pasivní dlouhodobé a nepříliš rizikové uložení finančních prostředků velmi populární volbou, obvykle se však jedná o koupi a následný pronájem velkoměstských bytů nebo kancelářských prostor.

  Zobrazit celý článek
 • Vyplatí se zvláště investice do větších apartmánů

  Vyplatí se zvláště investice do větších apartmánů

  I přes svůj sezónní charakter má tato oblast podnikání rychlou návratnost a poskytuje stabilní příjmy. Dokonce vám bude zaručeně vydělávat víc než byt v Praze, zvláště pokud se zaměříte na třípokojové apartmány.

  Zobrazit celý článek
 • Když se spojí pocit domova a hotelové služby

  Když se spojí pocit domova a hotelové služby

  Proč je investice do horských apartmánů takové terno? Návštěvníci si zde mohou užívat dovolené bez starostí a námahy spojených s udržováním další nemovitosti, a přesto se budou cítit jako doma.

  Zobrazit celý článek

APARTMÁNY VRCHLABÍ PŘEDSTAVUJÍ SKVĚLOU INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

Užijte si prázdniny na horách a po zbytek roku nechte svou nemovitost vydělávat z pronájmu. Postaráme se o nové hosty a zajistíme, aby měli během svého pobytu maximální hotelový komfort.

Nejmenší apartmány se hodí pro jednotlivce či páry.

Vydělají vám až 11 % ročně.

Užijte si dostatek prostoru a soukromí

a užívejte si až 9,6 % zhodnocení za rok

Vezměte na hory celou rodinu

a po zbytek roku vydělávejte až 10,9 %

Kolik můžete s konkrétním apartmánem vydělat?

Kalkulačka výnosu investice